Kontakt

Byty na prodej s cenou od 13 mil. Kč

Od 13 mil. Kč

117 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 100 m²Prodej bytu 3+1 100 m²
Prodej bytu 3+1 100 m²
Prodej bytu 3+1 100 m²

Prodej bytu 3+1 100 m²

Veletržní 405/31, Praha 7 - Holešovice

15 900 000 Kč

159 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 969 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 108 m²Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²

Prodej bytu 3+kk 108 m²

Zelená 1743/18, Praha 6 - Dejvice

22 990 000 Kč

212 870 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 104 m²Prodej bytu 4+kk 104 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m²

Prodej bytu 4+kk 104 m²

Pod Krocínkou, Praha

17 678 889 Kč

169 989 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Pod Krocínkou 1065/32, Praha 9 - Vysočany

19 373 005 Kč

162 798 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Pod Krocínkou 1065/32, Praha 9 - Vysočany

19 373 005 Kč

162 798 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Dlážděná 1586/4, Praha 1 - Nové Město

16 770 000 Kč

284 237 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 92 m²Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²

Prodej bytu 3+kk 92 m²

Piskáčkových 1024/1, Praha 9 - Vysočany

16 500 000 Kč

179 348 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 119 m²Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²

Prodej bytu 3+kk 119 m²

Pod Krocínkou 1065/32, Praha 9 - Vysočany

19 373 005 Kč

162 798 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 99 m²Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²

Prodej bytu 4+kk 99 m²

Křenová 524/69, Brno - Trnitá

13 903 000 Kč

140 434 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 109 m²Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²

Prodej bytu 4+kk 109 m²

Rižská, Praha

16 990 000 Kč

155 872 Kč/m2

1234...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 969 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické