Kontakt

Byty na prodej s cenou od 13 mil. Kč

Od 13 mil. Kč

118 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Okružní, Praha

17 848 471 Kč

14 278 776 Kč

201 110 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 971 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 135 m²Prodej bytu 3+kk 135 m²
Prodej bytu 3+kk 135 m²
Prodej bytu 3+kk 135 m²

Prodej bytu 3+kk 135 m²

Sadová 7250, Zlín

13 790 000 Kč

102 148 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 91 m²Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²

Prodej bytu 3+kk 91 m²

Škrábkových, Letňany, Praha

14 990 000 Kč

164 725 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Tomášská 21/14, Praha 1 - Malá Strana

13 900 000 Kč

243 860 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 108 m²Prodej bytu 3+1 108 m²
Prodej bytu 3+1 108 m²
Prodej bytu 3+1 108 m²

Prodej bytu 3+1 108 m²

Ke Smíchovu 27, Praha - Slivenec

13 490 000 Kč

124 907 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Staré náměstí 4/1, Praha 6 - Ruzyně

14 890 000 Kč

13 995 000 Kč

254 455 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 125 m²Prodej bytu 4+kk 125 m²
Prodej bytu 4+kk 125 m²
Prodej bytu 4+kk 125 m²

Prodej bytu 4+kk 125 m²

U Pergamenky 1471/8, Praha 7 - Holešovice

19 000 000 Kč

152 000 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Na dlouhém lánu, Praha

13 943 000 Kč

214 508 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 120 m²Prodej bytu 3+kk 120 m²
Prodej bytu 3+kk 120 m²
Prodej bytu 3+kk 120 m²

Prodej bytu 3+kk 120 m²

Milady Horákové 1280/9, Praha 7 - Holešovice

17 990 000 Kč

149 917 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Slezská 1898/95, Praha 3 - Vinohrady

15 490 000 Kč

14 900 000 Kč

183 951 Kč/m2

1...678...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 971 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické