Kontakt

Byty na prodej s cenou od 15 mil. Kč

Od 15 mil. Kč

83 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 92 m²Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²

Prodej bytu 3+kk 92 m²

Piskáčkových 1024/1, Praha 9 - Vysočany

16 500 000 Kč

179 348 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 655 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 119 m²Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²

Prodej bytu 3+kk 119 m²

Pod Krocínkou 1065/32, Praha 9 - Vysočany

19 373 005 Kč

162 798 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 109 m²Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²

Prodej bytu 4+kk 109 m²

Rižská, Praha

16 990 000 Kč

155 872 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 84 m²Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²

Prodej bytu 4+kk 84 m²

Palackého 727/14, Praha 1 - Nové Město

18 990 000 Kč

17 990 000 Kč

214 167 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 122 m²Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²

Prodej bytu 4+kk 122 m²

Tomášská 11/7, Praha 1 - Malá Strana

26 900 000 Kč

220 492 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 150 m²Prodej bytu 5+1 150 m²
Prodej bytu 5+1 150 m²
Prodej bytu 5+1 150 m²

Prodej bytu 5+1 150 m²

Dejvická 188/6, Praha 6 - Dejvice

19 998 000 Kč

133 320 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 193 m²Prodej bytu 5+kk 193 m²
Prodej bytu 5+kk 193 m²
Prodej bytu 5+kk 193 m²

Prodej bytu 5+kk 193 m²

Sadová 960/38, Karlovy Vary

15 000 000 Kč

77 720 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 89 m²Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²

Prodej bytu 3+kk 89 m²

Kyjevská 779/9, Praha 6 - Bubeneč

15 790 000 Kč

177 416 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 105 m²Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²

Prodej bytu 3+kk 105 m²

Ke Smíchovu 27, Praha - Slivenec

25 000 000 Kč

23 000 000 Kč

219 048 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 125 m²Prodej bytu 3+kk 125 m²
Prodej bytu 3+kk 125 m²
Prodej bytu 3+kk 125 m²

Prodej bytu 3+kk 125 m²

náměstí Olgy Scheinpflugové, Praha

16 190 000 Kč

129 520 Kč/m2

1234...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 655 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické