Kontakt

Byty na prodej s cenou od 15 mil. Kč

Od 15 mil. Kč

83 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 5+1 194 m²Prodej bytu 5+1 194 m²
Prodej bytu 5+1 194 m²
Prodej bytu 5+1 194 m²

Prodej bytu 5+1 194 m²

Šumavská 925/28, Praha 2 - Vinohrady

23 000 000 Kč

118 557 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 655 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 108 m²Prodej bytu 4+kk 108 m²
Prodej bytu 4+kk 108 m²
Prodej bytu 4+kk 108 m²

Prodej bytu 4+kk 108 m²

Nad Závěrkou 492/11, Praha 6 - Břevnov

22 990 000 Kč

22 490 000 Kč

208 241 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 5+1 126 m²Prodej bytu 5+1 126 m²
Prodej bytu 5+1 126 m²
Prodej bytu 5+1 126 m²

Prodej bytu 5+1 126 m²

Rejskova 1992/6, Praha 2 - Vinohrady

16 690 000 Kč

15 590 000 Kč

123 730 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 84 m²Prodej bytu 2+kk 84 m²
Prodej bytu 2+kk 84 m²
Prodej bytu 2+kk 84 m²

Prodej bytu 2+kk 84 m²

Lipno nad Vltavou 516, Lipno nad Vltavou

15 550 000 Kč

185 119 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej bytu 4+kk 207 m²Prodej bytu 4+kk 207 m²
Prodej bytu 4+kk 207 m²
Prodej bytu 4+kk 207 m²

Prodej bytu 4+kk 207 m²

Za kovárnou 422/19, Praha - Dolní Měcholupy

18 499 000 Kč

17 749 000 Kč

85 744 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 86 m²Prodej bytu 2+1 86 m²
Prodej bytu 2+1 86 m²
Prodej bytu 2+1 86 m²

Prodej bytu 2+1 86 m²

Mostecká 273/21, Praha 1 - Malá Strana

18 900 000 Kč

17 490 000 Kč

203 372 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 167 m²Prodej bytu 4+kk 167 m²
Prodej bytu 4+kk 167 m²
Prodej bytu 4+kk 167 m²

Prodej bytu 4+kk 167 m²

Raichlova, Praha

19 800 000 Kč

118 563 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral
Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral

Ing. Tomáš Zavoral

4.9

Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Prodej bytu 3+kk 104 m²Prodej bytu 3+kk 104 m²
Prodej bytu 3+kk 104 m²
Prodej bytu 3+kk 104 m²

Prodej bytu 3+kk 104 m²

Pod Krocínkou, Praha

17 678 889 Kč

169 989 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Vlašská 330/24, Praha 1 - Malá Strana

15 890 000 Kč

294 259 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 119 m²Prodej bytu 5+kk 119 m²
Prodej bytu 5+kk 119 m²
Prodej bytu 5+kk 119 m²

Prodej bytu 5+kk 119 m²

Pasecká 511, Praha - Hostavice

16 990 000 Kč

142 773 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
1...789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 655 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické