Kontakt

Byty na prodej s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

1 820 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Lesní 572, Luštěnice - Zelená

3 900 000 Kč

3 800 000 Kč

84 444 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 905 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 70.7 m²Prodej bytu 3+1 70.7 m²
Prodej bytu 3+1 70.7 m²
Prodej bytu 3+1 70.7 m²

Prodej bytu 3+1 70.7 m²

Svojsíkova , Teplice

3 490 000 Kč

49 364 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Mahlerova, Olomouc

8 990 000 Kč

123 151 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Palachova 870/27, Litoměřice - Předměstí

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

72 419 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Brněnská 128, Slavonice

2 595 000 Kč

41 190 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Tupolevova 469, Praha 18 - Letňany

7 999 000 Kč

129 016 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 104.8 m²Prodej bytu 3+1 104.8 m²
Prodej bytu 3+1 104.8 m²
Prodej bytu 3+1 104.8 m²

Prodej bytu 3+1 104.8 m²

Králova výšina 1359/20, Ústí nad Labem-centrum

5 490 000 Kč

52 385 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 746 m²Prodej bytu 3+kk 746 m²
Prodej bytu 3+kk 746 m²
Prodej bytu 3+kk 746 m²

Prodej bytu 3+kk 746 m²

Hanušovice, okres Šumperk

7 800 000 Kč

10 456 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Tyršova 239, Nymburk

5 296 000 Kč

115 130 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Jaselská, Teplice

3 999 900 Kč

51 281 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
1...142143144...182

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 905 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické