Kontakt

Byty na prodej s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

1 846 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Oblouková, Děčín

3 550 000 Kč

47 973 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 015 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Řípovská 877/6, Třebíč - Borovina

4 150 000 Kč

76 852 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Brigádníků 1409/8, Karlovy Vary

4 699 000 Kč

70 134 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 84 m²Prodej bytu 4+1 84 m²
Prodej bytu 4+1 84 m²
Prodej bytu 4+1 84 m²

Prodej bytu 4+1 84 m²

U Vlečky 372, Zbůch

6 990 000 Kč

83 214 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

U Stadionu, Okříšky

4 699 990 Kč

64 383 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Úvalská, Karlovy Vary

3 499 000 Kč

97 194 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 99 m²Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²

Prodej bytu 4+kk 99 m²

Křenová 524/69, Brno - Trnitá

13 903 000 Kč

140 434 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 91 m²Prodej bytu 4+1 91 m²
Prodej bytu 4+1 91 m²
Prodej bytu 4+1 91 m²

Prodej bytu 4+1 91 m²

Kuks, okres Trutnov

4 100 000 Kč

45 055 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 99 m²Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²

Prodej bytu 4+1 99 m²

Karla Čapka 245, Krupka - Maršov

2 199 999 Kč

22 222 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 106 m²Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²

Prodej bytu 3+kk 106 m²

Tyršova 239, Nymburk

11 103 075 Kč

104 746 Kč/m2

1...565758...185

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 015 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické