Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

649 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

3 757 800 Kč

46 393 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 249 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Osvobození 130/11, Adamov

4 500 000 Kč

4 200 000 Kč

79 245 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Revoluční 1904, Žďár nad Sázavou

3 990 000 Kč

79 800 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Sedlák
Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Realitní makléř: Václav Sedlák

Václav Sedlák

4.9

Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 63 m²Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²

Prodej bytu 3+kk 63 m²

Mladkov 78, Mladkov

4 490 000 Kč

71 270 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Mladkov 78, Mladkov

3 090 000 Kč

67 174 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Mladkov 78, Mladkov

4 480 000 Kč

65 882 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Mladkov 78, Mladkov

3 690 000 Kč

73 800 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Mladkov 78, Mladkov

3 390 000 Kč

59 474 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Mladkov 78, Mladkov

3 290 000 Kč

65 800 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Zdislavy z Lemberka, Jablonné v Podještědí

3 350 000 Kč

47 183 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová
1...111213...65

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 249 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické