Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

660 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Pražská sídl., Znojmo

3 200 000 Kč

58 182 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 232 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Čenětická 2413/1a, Praha 11 - Chodov

4 490 000 Kč

187 083 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Zárubecká, Ostrava

3 550 000 Kč

69 608 Kč/m2

Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

Josefa Skupy, Poruba, Ostrava

3 460 000 Kč

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Sídliště, Nivnice

4 290 000 Kč

58 767 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Sídliště, Nivnice

4 150 000 Kč

56 849 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 80 m²Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²

Prodej bytu 4+1 80 m²

Zahradní, Šumperk

3 750 000 Kč

46 875 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Národní třída, Hodonín

4 990 000 Kč

61 605 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Lipová 688/1, Most

3 290 000 Kč

44 459 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 90 m²Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²

Prodej bytu 4+1 90 m²

Mladé Buky 380, Mladé Buky

4 990 000 Kč

55 444 Kč/m2

1...192021...66

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 232 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické