Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

659 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

nám. Petra Obrovce 2261, Louny

4 190 000 Kč

72 241 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 232 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Oblouková, Děčín

3 550 000 Kč

47 973 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Řípovská 877/6, Třebíč - Borovina

4 150 000 Kč

76 852 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Brigádníků 1409/8, Karlovy Vary

4 699 000 Kč

70 134 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

3 990 000 Kč

76 731 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

U Stadionu, Okříšky

4 699 990 Kč

64 383 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Úvalská, Karlovy Vary

3 499 000 Kč

97 194 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Červený vrch 232, Zastávka

3 830 000 Kč

76 600 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 91 m²Prodej bytu 4+1 91 m²
Prodej bytu 4+1 91 m²
Prodej bytu 4+1 91 m²

Prodej bytu 4+1 91 m²

Kuks, okres Trutnov

4 100 000 Kč

45 055 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Plzeňská, Ostrava

3 590 000 Kč

67 736 Kč/m2

1...222324...66

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 232 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické