Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

660 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Družstevní, Třebíč

3 500 000 Kč

109 375 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 234 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Západní, Karlovy Vary

3 799 000 Kč

63 317 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Hrabyně, okres Opava

3 990 000 Kč

62 344 Kč/m2

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Uničovská, Litovel, Litovel

3 165 000 Kč

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Jižní 2278/4, Ostrava - Zábřeh

3 500 000 Kč

68 627 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 37 m²Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²

Prodej bytu 1+kk 37 m²

Nížkovice, okres Vyškov

3 660 000 Kč

98 919 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Palackého, Znojmo

4 480 000 Kč

58 947 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Josefův Důl 346, Josefův Důl

3 800 000 Kč

48 101 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Fibichova, Karviná

3 150 000 Kč

40 909 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Moldavská 526/1, Brno - Bohunice

4 719 225 Kč

152 233 Kč/m2

1...242526...66

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 234 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické