Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

667 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Resnerova, Klimkovice

3 490 000 Kč

64 630 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 275 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Vrbice 246, Vrbice

3 489 100 Kč

129 226 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Svat. Čecha, Hustopeče

4 490 000 Kč

80 179 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 112 m²Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²

Prodej bytu 4+1 112 m²

Lounská 1428/32, Teplice

4 826 800 Kč

43 096 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 112 m²Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²

Prodej bytu 4+1 112 m²

Lounská 1428/32, Teplice

4 826 800 Kč

43 096 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Biskupská, Ostrava

3 880 800 Kč

117 600 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 63 m²Prodej bytu 1+kk 63 m²
Prodej bytu 1+kk 63 m²
Prodej bytu 1+kk 63 m²

Prodej bytu 1+kk 63 m²

Eliášova 745/38, Praha 6 - Bubeneč

4 990 000 Kč

4 700 000 Kč

74 603 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Fischerova 697/22, Olomouc - Nové Sady

4 250 000 Kč

3 990 000 Kč

92 791 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Ustroň

3 324 546 Kč

87 488 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Český Těšín, okres Karviná

3 324 546 Kč

87 488 Kč/m2

1...282930...67

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 275 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické