Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

672 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 43 m²Prodej bytu 1+1 43 m²
Prodej bytu 1+1 43 m²
Prodej bytu 1+1 43 m²

Prodej bytu 1+1 43 m²

Havlíčkova 2317/100, Jihlava

3 690 000 Kč

3 380 000 Kč

78 605 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 287 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Borový vrch 792/48, Liberec XIV-Ruprechtice

3 800 000 Kč

3 700 000 Kč

97 368 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 62 m²Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²

Prodej bytu 3+kk 62 m²

U Víta 997, Jemnice

3 590 000 Kč

3 350 000 Kč

54 032 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Suchovrbenské nám. 712/6, České Budějovice 5

4 950 000 Kč

76 154 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Dukelská 646/11, Sezimovo Ústí

3 890 000 Kč

3 740 000 Kč

77 917 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Erbenova 855, Strakonice I

3 290 000 Kč

62 075 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Družstevní 1757/27, Litoměřice - Předměstí

4 250 000 Kč

60 714 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Pionýrů 1538, Uničov

4 490 000 Kč

84 717 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

Kuštova, Rakovník

5 500 000 Kč

4 900 000 Kč

72 059 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Jihlavská 1107, Havlíčkův Brod

4 490 000 Kč

4 390 000 Kč

55 570 Kč/m2

1...313233...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 287 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické