Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

674 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 115 m²Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²

Prodej bytu 4+1 115 m²

Školní, Chomutov

5 199 000 Kč

4 490 000 Kč

39 043 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 289 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 87 m²Prodej bytu 4+1 87 m²
Prodej bytu 4+1 87 m²
Prodej bytu 4+1 87 m²

Prodej bytu 4+1 87 m²

Jana Ziky 1738, Tachov

4 090 000 Kč

47 011 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

Borečkova, Praha

5 100 000 Kč

4 490 000 Kč

136 061 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 111 m²Prodej bytu 4+kk 111 m²
Prodej bytu 4+kk 111 m²
Prodej bytu 4+kk 111 m²

Prodej bytu 4+kk 111 m²

Nádražní, Rohatec

4 900 000 Kč

3 500 000 Kč

31 532 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 46 m²Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²

Prodej bytu 1+1 46 m²

Spálená, Karlovy Vary

4 690 000 Kč

4 390 000 Kč

95 435 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 60 m²Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²

Prodej bytu 3+1 60 m²

Zdeňka Štěpánka, Most

3 880 000 Kč

3 600 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Rolnická 1772, Uherský Brod

4 600 000 Kč

62 162 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 54 m²Prodej bytu 3+kk 54 m²
Prodej bytu 3+kk 54 m²
Prodej bytu 3+kk 54 m²

Prodej bytu 3+kk 54 m²

Lánovská 963, Vrchlabí

3 590 000 Kč

3 480 000 Kč

64 444 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Jeremenkova 590/12, Olomouc

5 590 000 Kč

4 990 000 Kč

92 407 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 95 m²Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²

Prodej bytu 3+kk 95 m²

Hladíkova, Třebíč

5 400 000 Kč

4 999 000 Kč

52 621 Kč/m2

1...343536...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 289 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické