Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

676 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 81 m²Prodej bytu 4+1 81 m²
Prodej bytu 4+1 81 m²
Prodej bytu 4+1 81 m²

Prodej bytu 4+1 81 m²

Jilemnického 180, Ústí nad Orlicí

4 160 000 Kč

51 358 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 285 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Červený vrch 232, Zastávka

3 830 000 Kč

76 600 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Větrná 1072/6, Ostrava - Poruba

3 290 000 Kč

64 510 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Spolková 298/10, Brno - Zábrdovice

4 870 000 Kč

131 622 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Opavská 1128/60, Ostrava - Poruba

3 390 000 Kč

58 448 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Rodov 45, Smiřice

3 950 000 Kč

65 833 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Brněnská 480/40, Olomouc - Nová Ulice

4 490 000 Kč

78 772 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Patočkova, Chomutov

3 350 000 Kč

51 538 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 1+1 31 m²Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²

Prodej bytu 1+1 31 m²

Karla Kryla 127/3, Brno - Sadová

4 499 999 Kč

145 161 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Lesní stezka, Jablonec nad Nisou

4 099 000 Kč

89 109 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality
1...414243...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 285 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické