Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

678 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Zahradní, Česká Lípa

3 300 000 Kč

47 143 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 299 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Vendryně, okres Frýdek-Místek

3 100 000 Kč

54 386 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Lavičky 153, Lavičky

4 090 000 Kč

71 754 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Jizerská 2903/17, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 690 000 Kč

59 516 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Pionýrská 991/22, Olomouc - Nová Ulice

3 890 000 Kč

86 444 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Klatovská 516/169a, Plzeň 3 - Litice

4 900 000 Kč

84 483 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 78 m²Prodej bytu 4+kk 78 m²
Prodej bytu 4+kk 78 m²
Prodej bytu 4+kk 78 m²

Prodej bytu 4+kk 78 m²

5. května 732, Česká Kamenice

3 850 000 Kč

49 359 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 127 m²Prodej bytu 3+kk 127 m²
Prodej bytu 3+kk 127 m²
Prodej bytu 3+kk 127 m²

Prodej bytu 3+kk 127 m²

Ruská, Čelechovice na Hané

4 200 000 Kč

33 071 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 4+1 98 m²Prodej bytu 4+1 98 m²
Prodej bytu 4+1 98 m²
Prodej bytu 4+1 98 m²

Prodej bytu 4+1 98 m²

Za Kosteleckou, Prostějov

4 100 000 Kč

41 837 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Za Kosteleckou, Prostějov

3 800 000 Kč

48 101 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...454647...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 299 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické