Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 287 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Moldavská 526/1, Brno - Bohunice

4 719 225 Kč

152 233 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 920 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Aleše Hrdličky, Ostrava

4 499 000 Kč

71 413 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Karlovice, okres Bruntál

4 370 000 Kč

95 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

U průhonu 1624/1a, Praha 7 - Holešovice

14 990 000 Kč

14 790 000 Kč

259 474 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Šestákova 867/10, Brno - Černovice

7 995 000 Kč

156 765 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 122 m²Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²

Prodej bytu 4+kk 122 m²

Tomášská 11/7, Praha 1 - Malá Strana

26 900 000 Kč

220 492 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 36 m²Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²

Prodej bytu 2+kk 36 m²

Oldřichova 200/22, Liberec III-Jeřáb

4 600 000 Kč

4 400 000 Kč

122 222 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 77 m²Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²

Prodej bytu 3+kk 77 m²

Nezamyslova 254/11, Praha 2 - Nusle

14 800 000 Kč

192 208 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 47 m²Prodej bytu 1+1 47 m²
Prodej bytu 1+1 47 m²
Prodej bytu 1+1 47 m²

Prodej bytu 1+1 47 m²

Francouzská 922, Brno

5 990 000 Kč

127 447 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Lumírova, Ostrava

4 790 000 Kč

71 493 Kč/m2

1...404142...129

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 920 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické