Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 278 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 5+1 150 m²Prodej bytu 5+1 150 m²
Prodej bytu 5+1 150 m²
Prodej bytu 5+1 150 m²

Prodej bytu 5+1 150 m²

Dejvická 188/6, Praha 6 - Dejvice

19 998 000 Kč

133 320 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 899 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Čujkovova 2728/50a, Ostrava - Zábřeh

4 590 000 Kč

66 522 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 67 m²Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²

Prodej bytu 2+kk 67 m²

Werichova 4694/6, Prostějov

6 000 000 Kč

5 790 000 Kč

86 418 Kč/m2

Prodej atypického bytu 110 m²Prodej atypického bytu 110 m²
Prodej atypického bytu 110 m²
Prodej atypického bytu 110 m²

Prodej atypického bytu 110 m²

Elišky Přemyslovny 414, Praha

10 900 000 Kč

99 091 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 118 m²Prodej bytu 5+kk 118 m²
Prodej bytu 5+kk 118 m²
Prodej bytu 5+kk 118 m²

Prodej bytu 5+kk 118 m²

Kladno, okres Kladno

8 950 000 Kč

75 847 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Bohnická 38/8, Praha 8 - Bohnice

7 099 000 Kč

6 800 000 Kč

154 545 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Na Tržišti, Benešov

5 470 000 Kč

94 310 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Radouňova 2683/28, Praha - Stodůlky

8 770 000 Kč

8 500 000 Kč

154 545 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sevastopolská 338/6, Brno - Starý Lískovec

7 840 000 Kč

7 500 000 Kč

107 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Průběžná 2492/8, České Budějovice 3

6 500 000 Kč

6 200 000 Kč

68 889 Kč/m2

1...424344...128

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 899 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické