Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 287 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 89 m²Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²

Prodej bytu 3+kk 89 m²

Kyjevská 779/9, Praha 6 - Bubeneč

15 790 000 Kč

177 416 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 935 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 105 m²Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²

Prodej bytu 3+kk 105 m²

Ke Smíchovu 27, Praha - Slivenec

25 000 000 Kč

23 000 000 Kč

219 048 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Střížkovská 8/9, Praha 8 - Střížkov

7 450 000 Kč

7 100 000 Kč

169 048 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Pod Nouzovem, Praha

6 881 500 Kč

5 781 500 Kč

180 672 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Tusarova 1285/3, Praha - Holešovice

7 500 000 Kč

7 390 000 Kč

254 828 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Dolnokubínská, Pelhřimov

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

61 605 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Komárovská, Brno

12 200 000 Kč

171 831 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 125 m²Prodej bytu 3+kk 125 m²
Prodej bytu 3+kk 125 m²
Prodej bytu 3+kk 125 m²

Prodej bytu 3+kk 125 m²

náměstí Olgy Scheinpflugové, Praha

16 190 000 Kč

129 520 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Dvořákova 657/3, Karlovy Vary - Stará Role

4 499 000 Kč

4 399 000 Kč

56 397 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 25.2 m²Prodej bytu 1+kk 25.2 m²
Prodej bytu 1+kk 25.2 m²
Prodej bytu 1+kk 25.2 m²

Prodej bytu 1+kk 25.2 m²

Jižní Předměstí, Plzeň

4 190 000 Kč

166 270 Kč/m2

1...474849...129

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 935 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické