Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 290 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 115 m²Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²

Prodej bytu 3+kk 115 m²

Vinohradská, Praha

22 431 000 Kč

195 052 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 945 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Rychtářská 616/9, Liberec XIV-Ruprechtice

4 950 000 Kč

4 650 000 Kč

77 500 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 93 m²Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²

Prodej bytu 4+kk 93 m²

Na Vinici 934/25, Litoměřice - Předměstí

7 777 777 Kč

83 632 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Arnošta Valenty, Praha

9 420 000 Kč

200 426 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Ďáblická 161/8, Praha - Ďáblice

8 440 000 Kč

7 999 000 Kč

163 245 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 77 m²Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²

Prodej bytu 4+1 77 m²

Stará Kysibelská, Karlovy Vary

4 290 000 Kč

4 150 000 Kč

53 896 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 96 m²Prodej bytu 4+kk 96 m²
Prodej bytu 4+kk 96 m²
Prodej bytu 4+kk 96 m²

Prodej bytu 4+kk 96 m²

Černý Důl 200, Černý Důl

9 900 000 Kč

103 125 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Horymírova, Ostrava

4 390 000 Kč

4 190 000 Kč

61 618 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 30 m²Prodej bytu 2+kk 30 m²
Prodej bytu 2+kk 30 m²
Prodej bytu 2+kk 30 m²

Prodej bytu 2+kk 30 m²

Soukenická 1196/11, Praha 1 - Nové Město

10 000 000 Kč

9 800 000 Kč

326 667 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 130 m²Prodej bytu 4+kk 130 m²
Prodej bytu 4+kk 130 m²
Prodej bytu 4+kk 130 m²

Prodej bytu 4+kk 130 m²

Pod pekárnami 162/9, Praha 9 - Vysočany

17 490 000 Kč

16 990 000 Kč

130 692 Kč/m2

1...495051...129

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 945 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické