Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 277 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Fryšták, okres Zlín

6 690 000 Kč

117 368 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 843 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 127 m²Prodej bytu 3+kk 127 m²
Prodej bytu 3+kk 127 m²
Prodej bytu 3+kk 127 m²

Prodej bytu 3+kk 127 m²

Ruská, Čelechovice na Hané

4 200 000 Kč

33 071 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Rezkova, Brno

7 350 000 Kč

175 000 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 4+1 98 m²Prodej bytu 4+1 98 m²
Prodej bytu 4+1 98 m²
Prodej bytu 4+1 98 m²

Prodej bytu 4+1 98 m²

Za Kosteleckou, Prostějov

4 100 000 Kč

41 837 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

5 870 000 Kč

73 375 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej bytu 3+1 119 m²Prodej bytu 3+1 119 m²
Prodej bytu 3+1 119 m²
Prodej bytu 3+1 119 m²

Prodej bytu 3+1 119 m²

Nábřeží, Olomouc

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

67 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Tyršova 846, Kostelec nad Černými lesy

6 490 000 Kč

96 866 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 95 m²Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²

Prodej bytu 4+kk 95 m²

T. G. Masaryka, Horoměřice

13 990 000 Kč

147 263 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Jeseniova 431/17, Praha 3 - Žižkov

9 300 000 Kč

155 000 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Vuong
Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Realitní makléř: Miroslav Vuong

Miroslav Vuong

4.0

Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Rozhled, Mělník

7 147 000 Kč

86 108 Kč/m2

1...818283...128

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 843 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické