Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 286 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 102 m²Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²

Prodej bytu 3+kk 102 m²

Říčany, okres Praha-východ

13 500 000 Kč

12 900 000 Kč

126 471 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 898 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Mahlerova 1956/3, Jihlava

4 245 000 Kč

4 145 000 Kč

72 719 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 118.3 m²Prodej bytu 3+kk 118.3 m²
Prodej bytu 3+kk 118.3 m²
Prodej bytu 3+kk 118.3 m²

Prodej bytu 3+kk 118.3 m²

U hranic 3221/16, Praha 10 - Strašnice

17 990 000 Kč

152 071 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Mlékařská, Rousínov

6 490 000 Kč

118 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 6 m²Prodej bytu 3+1 6 m²
Prodej bytu 3+1 6 m²
Prodej bytu 3+1 6 m²

Prodej bytu 3+1 6 m²

I. P. Pavlova 451/36, Karlovy Vary

4 990 000 Kč

831 667 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Střížovická 391/2, Ústí nad Labem - Klíše

4 680 000 Kč

61 579 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 95 m²Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²

Prodej bytu 4+kk 95 m²

Bulharská 1401/38, Praha 10 - Vršovice

12 980 000 Kč

12 497 000 Kč

131 547 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Pod dálnicí 1282/1, Praha 4 - Michle

8 650 000 Kč

125 362 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

5. května 903, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

5 900 000 Kč

79 730 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodej bytu 4+1 123 m²Prodej bytu 4+1 123 m²
Prodej bytu 4+1 123 m²
Prodej bytu 4+1 123 m²

Prodej bytu 4+1 123 m²

Englišova, Opava

7 300 000 Kč

59 350 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
1...929394...129

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 898 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické