Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 277 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 746 m²Prodej bytu 3+kk 746 m²
Prodej bytu 3+kk 746 m²
Prodej bytu 3+kk 746 m²

Prodej bytu 3+kk 746 m²

Hanušovice, okres Šumperk

7 800 000 Kč

10 456 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 869 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Tyršova 239, Nymburk

5 296 000 Kč

115 130 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

265, Říčky v Orlických horách

6 900 000 Kč

116 949 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

Biskupská, Ostrava

10 502 912 Kč

172 179 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 102.7 m²Prodej bytu 3+kk 102.7 m²
Prodej bytu 3+kk 102.7 m²
Prodej bytu 3+kk 102.7 m²

Prodej bytu 3+kk 102.7 m²

Biskupská, Ostrava

18 096 960 Kč

176 212 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Luční 665, Kaplice

5 490 000 Kč

80 735 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 5+kk 135 m²Prodej bytu 5+kk 135 m²
Prodej bytu 5+kk 135 m²
Prodej bytu 5+kk 135 m²

Prodej bytu 5+kk 135 m²

Erbenova, Brno

17 500 000 Kč

129 630 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 124 m²Prodej bytu 4+1 124 m²
Prodej bytu 4+1 124 m²
Prodej bytu 4+1 124 m²

Prodej bytu 4+1 124 m²

Na Hřebenkách, Praha

19 400 000 Kč

18 990 000 Kč

153 145 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 108 m²Prodej bytu 3+1 108 m²
Prodej bytu 3+1 108 m²
Prodej bytu 3+1 108 m²

Prodej bytu 3+1 108 m²

Kratochvílova, Roudnice nad Labem

8 180 000 Kč

75 741 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Zálešná II 7229, Zlín

4 950 000 Kč

159 677 Kč/m2

1...9899100...128

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 869 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické