Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

701 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Mariánskolázeňská, Karlovy Vary

7 650 000 Kč

110 870 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 982 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 80 m²Prodej bytu 4+kk 80 m²
Prodej bytu 4+kk 80 m²
Prodej bytu 4+kk 80 m²

Prodej bytu 4+kk 80 m²

Vochov, okres Plzeň-sever

7 200 000 Kč

90 000 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 126 m²Prodej bytu 5+kk 126 m²
Prodej bytu 5+kk 126 m²
Prodej bytu 5+kk 126 m²

Prodej bytu 5+kk 126 m²

třída Legionářů, Jihlava

8 690 000 Kč

68 968 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Křemenská, Pardubice

7 315 000 Kč

89 207 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 81 m²Prodej bytu 4+kk 81 m²
Prodej bytu 4+kk 81 m²
Prodej bytu 4+kk 81 m²

Prodej bytu 4+kk 81 m²

Bělčická, Praha

9 000 000 Kč

111 111 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Michelangelova, Praha

8 950 000 Kč

8 499 000 Kč

130 754 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sněhurčina 674/1, Liberec XV-Starý Harcov

5 400 000 Kč

77 143 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Jeseniova 1533/130, Praha 3 - Žižkov

7 590 000 Kč

165 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Žitná 564/14, Praha 2 - Nové Město

9 194 000 Kč

208 955 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Jungmannova, Beroun-Město

6 800 000 Kč

100 000 Kč/m2

1...192021...71

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 982 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické