Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

700 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

Lázeňská, Slaný

7 990 000 Kč

7 690 000 Kč

116 515 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 979 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Bartákova, Brno

7 290 000 Kč

6 450 000 Kč

111 207 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

8 499 500 Kč

169 990 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 89 m²Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²

Prodej bytu 3+kk 89 m²

Pražská 366/6, Hořovice

6 604 000 Kč

6 490 000 Kč

72 921 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Borečkova, Praha

7 850 000 Kč

7 490 000 Kč

149 800 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 67 m²Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²

Prodej bytu 2+kk 67 m²

Werichova 4694/6, Prostějov

6 000 000 Kč

5 790 000 Kč

86 418 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 118 m²Prodej bytu 5+kk 118 m²
Prodej bytu 5+kk 118 m²
Prodej bytu 5+kk 118 m²

Prodej bytu 5+kk 118 m²

Kladno, okres Kladno

8 950 000 Kč

75 847 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Bohnická 38/8, Praha 8 - Bohnice

7 099 000 Kč

6 800 000 Kč

154 545 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Na Tržišti, Benešov

5 470 000 Kč

94 310 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Radouňova 2683/28, Praha - Stodůlky

8 770 000 Kč

8 500 000 Kč

154 545 Kč/m2

1...212223...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 979 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické