Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

695 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Brázdimská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

5 490 000 Kč

5 290 000 Kč

117 556 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 928 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 44 m²Prodej bytu 1+kk 44 m²
Prodej bytu 1+kk 44 m²
Prodej bytu 1+kk 44 m²

Prodej bytu 1+kk 44 m²

Kladno, Kladno

5 238 090 Kč

119 048 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Teplická 1678, Litoměřice

6 749 000 Kč

6 499 000 Kč

90 264 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

7 390 000 Kč

6 950 000 Kč

165 476 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Borečkova, Praha

9 855 000 Kč

7 990 000 Kč

122 923 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 112 m²Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²

Prodej bytu 4+kk 112 m²

Světlík, okres Český Krumlov

7 990 000 Kč

6 790 000 Kč

60 625 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Pod Harfou 1049/17, Praha 9 - Vysočany

6 565 000 Kč

5 975 000 Kč

108 636 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Horní 1739, Vrchlabí

8 990 000 Kč

7 990 000 Kč

156 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 47 m²Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²

Prodej bytu 2+1 47 m²

Psohlavců, Praha

6 900 000 Kč

146 809 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

7 560 000 Kč

175 814 Kč/m2

1...293031...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 928 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické