Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

698 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Černý Důl, Trutnov

7 190 960 Kč

119 849 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 964 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Jana Masaryka 1595/5, Jihlava

6 290 000 Kč

6 150 000 Kč

76 875 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 200 m²Prodej bytu 5+1 200 m²
Prodej bytu 5+1 200 m²
Prodej bytu 5+1 200 m²

Prodej bytu 5+1 200 m²

Polepy, okres Litoměřice

5 699 000 Kč

28 495 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Kasalického, Ostrava

8 250 000 Kč

7 849 000 Kč

96 901 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Lipno nad Vltavou 49, Lipno nad Vltavou

8 490 000 Kč

184 565 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Lipno nad Vltavou 49, Lipno nad Vltavou

9 290 000 Kč

147 460 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 39 m²Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²

Prodej bytu 1+kk 39 m²

Albrechtice v Jizerských horách, okres Jablonec nad Nisou

6 000 000 Kč

5 750 000 Kč

147 436 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Budovcova 269, Klatovy III

5 300 000 Kč

5 100 000 Kč

68 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Honzíkova, Praha

8 999 000 Kč

8 190 000 Kč

157 500 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Větrná 430, Králův Dvůr - Levín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

112 375 Kč/m2

1...313233...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 964 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické