Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

692 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Dvouletky 1924/4, Praha 10 - Strašnice

8 921 000 Kč

8 611 000 Kč

162 472 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 977 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Obeciny II, Zlín

5 790 000 Kč

80 417 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Bořivojova 1049/57, Praha 3 - Žižkov

9 950 000 Kč

195 098 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Pšenčíkova 680/12, Praha 12 - Kamýk

6 250 000 Kč

145 349 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Buchovcova 1661/3, Praha 3 - Žižkov

9 990 000 Kč

9 497 000 Kč

155 689 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Pilařská, Plzeň

7 604 050 Kč

102 757 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Dejvická 188/6, Praha 6 - Dejvice

9 797 000 Kč

9 500 000 Kč

166 667 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 37 m²Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²

Prodej bytu 1+kk 37 m²

Vysočany 6, Praha

5 999 000 Kč

162 135 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 146 m²Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²

Prodej bytu 4+1 146 m²

Wolkerova 1512/4, Karlovy Vary

5 590 000 Kč

38 288 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Košťálkova, Beroun-Město

5 201 000 Kč

130 025 Kč/m2

1...484950...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 977 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické