Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

691 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

5 490 000 Kč

211 154 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 989 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 92 m²Prodej bytu 4+1 92 m²
Prodej bytu 4+1 92 m²
Prodej bytu 4+1 92 m²

Prodej bytu 4+1 92 m²

Příčná 333/12, Karlovy Vary - Stará Role

6 300 000 Kč

68 478 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Sokolská třída 2442/40, Ostrava - Moravská Ostrava

6 500 000 Kč

86 667 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 57 m²Prodej bytu 3+1 57 m²
Prodej bytu 3+1 57 m²
Prodej bytu 3+1 57 m²

Prodej bytu 3+1 57 m²

Lidmily Malé 822, Pardubice - Studánka

5 974 000 Kč

5 674 000 Kč

99 544 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 54 m²Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²

Prodej bytu 3+1 54 m²

Dubrovnická 1059/1, Praha 5 - Košíře

7 790 000 Kč

144 259 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Mlékařská, Rousínov

6 490 000 Kč

118 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Pod dálnicí 1282/1, Praha 4 - Michle

8 650 000 Kč

125 362 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej bytu 3+1 102 m²Prodej bytu 3+1 102 m²
Prodej bytu 3+1 102 m²
Prodej bytu 3+1 102 m²

Prodej bytu 3+1 102 m²

Čelakovského 638/1, Hradec Králové

8 300 000 Kč

81 373 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Alešova, Plzeň

6 200 000 Kč

86 111 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Plzeňská, Praha

9 900 000 Kč

180 000 Kč/m2

1...505152...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 989 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické