Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

701 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Pospíšilova, Hradec Králové

5 490 000 Kč

5 190 000 Kč

101 765 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 967 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

K Dražejovu, Strakonice

8 295 000 Kč

99 940 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Dienzenhoferovy sady 1102/1, Praha 5 - Smíchov

7 900 000 Kč

91 860 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 41 m²Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²

Prodej bytu 1+kk 41 m²

Vítkova 236/15, Praha 8 - Karlín

8 600 000 Kč

7 990 000 Kč

194 878 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Doubravická 1307/14, Praha 11 - Chodov

5 200 000 Kč

123 810 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Kristýna Lindovská
Realitní kancelář:
Realitní makléř: Mgr. Kristýna Lindovská

Mgr. Kristýna Lindovská

5.0

Realitní kancelář:
Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Charbulova 337/145, Brno - Černovice

8 990 000 Kč

119 867 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Zelenohorská, Praha

6 750 000 Kč

156 977 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej bytu 4+1 115 m²Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²

Prodej bytu 4+1 115 m²

Korunní 1024/28, Ostrava - Mariánské Hory

5 690 000 Kč

49 478 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Svépomoci, Praha

8 500 000 Kč

95 506 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Skupova, Plzeň

5 100 000 Kč

83 607 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
1...678...71

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 967 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické