Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

700 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Praha-Újezd, Praha

8 590 000 Kč

148 103 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 973 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 91 m²Prodej bytu 2+kk 91 m²
Prodej bytu 2+kk 91 m²
Prodej bytu 2+kk 91 m²

Prodej bytu 2+kk 91 m²

Holubice, okres Vyškov

6 600 000 Kč

72 527 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 58.5 m²Prodej bytu 2+kk 58.5 m²
Prodej bytu 2+kk 58.5 m²
Prodej bytu 2+kk 58.5 m²

Prodej bytu 2+kk 58.5 m²

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách

6 290 000 Kč

107 521 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Lipno nad Vltavou 318, Lipno nad Vltavou

5 600 000 Kč

105 660 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Okružní, Zlín

6 190 000 Kč

75 488 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Pražská, Jílové u Prahy

7 325 000 Kč

135 648 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Prodej atypického bytu 147 m²Prodej atypického bytu 147 m²
Prodej atypického bytu 147 m²
Prodej atypického bytu 147 m²

Prodej atypického bytu 147 m²

Kostelní, Loket

5 999 000 Kč

40 810 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Okružní, Zlín

6 190 000 Kč

75 488 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 2+1 77 m²Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²

Prodej bytu 2+1 77 m²

Kuťatská 40, Praha - Královice

8 500 000 Kč

110 390 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Železná Ruda, okres Klatovy

9 776 500 Kč

143 772 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
1...8910...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 973 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické