Kontakt

Byty na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

951 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Jungmannova, Beroun-Město

6 800 000 Kč

100 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 827 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Jablonského 384/4, Písek - Pražské Předměstí

5 350 000 Kč

74 306 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Rybářská 3033/26, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

8 900 000 Kč

8 460 000 Kč

107 089 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Mokřany 4, Praha

9 150 000 Kč

128 873 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

U průhonu 1624/1a, Praha 7 - Holešovice

14 990 000 Kč

14 790 000 Kč

259 474 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Šestákova 867/10, Brno - Černovice

7 995 000 Kč

156 765 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 122 m²Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²

Prodej bytu 4+kk 122 m²

Tomášská 11/7, Praha 1 - Malá Strana

26 900 000 Kč

220 492 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 77 m²Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²

Prodej bytu 3+kk 77 m²

Nezamyslova 254/11, Praha 2 - Nusle

14 800 000 Kč

192 208 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 47 m²Prodej bytu 1+1 47 m²
Prodej bytu 1+1 47 m²
Prodej bytu 1+1 47 m²

Prodej bytu 1+1 47 m²

Francouzská 922, Brno

5 990 000 Kč

127 447 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 63 m²Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²

Prodej bytu 3+kk 63 m²

Fakultní, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

9 490 000 Kč

150 635 Kč/m2

1...282930...96

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 827 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické