Kontakt

Byty na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

948 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Čéčova 668/8, České Budějovice 3

5 990 000 Kč

5 400 000 Kč

87 097 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 773 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Hořelická, Rudná

13 600 000 Kč

13 328 000 Kč

112 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 114 m²Prodej bytu 2+kk 114 m²
Prodej bytu 2+kk 114 m²
Prodej bytu 2+kk 114 m²

Prodej bytu 2+kk 114 m²

Smetanovo nábřeží 789/65, Vyškov-Předměstí

6 190 000 Kč

5 990 000 Kč

52 544 Kč/m2

Prodej atypického bytu 79 m²Prodej atypického bytu 79 m²
Prodej atypického bytu 79 m²
Prodej atypického bytu 79 m²

Prodej atypického bytu 79 m²

Čistá v Krkonoších 50, Černý Důl

9 880 000 Kč

125 063 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 94 m²Prodej bytu 2+kk 94 m²
Prodej bytu 2+kk 94 m²
Prodej bytu 2+kk 94 m²

Prodej bytu 2+kk 94 m²

Zdíkovec 20, Zdíkov

5 461 575 Kč

58 102 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

305, Frýdlant nad Ostravicí

7 290 000 Kč

6 990 000 Kč

81 279 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Návršní, Praha

12 775 000 Kč

12 749 000 Kč

199 203 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Návršní, Praha

11 349 000 Kč

192 356 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Zvěřinova, Praha

12 490 000 Kč

11 990 000 Kč

199 833 Kč/m2

Prodej atypického bytu 95 m²Prodej atypického bytu 95 m²
Prodej atypického bytu 95 m²
Prodej atypického bytu 95 m²

Prodej atypického bytu 95 m²

Slupečná 106, Lipno nad Vltavou

6 900 000 Kč

72 632 Kč/m2

1...454647...95

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 773 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické