Kontakt

Byty na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

946 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Haškova 140/3, Brno - Lesná

8 100 000 Kč

122 727 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 817 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 94 m²Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²

Prodej bytu 3+kk 94 m²

Česká 1136/7, Praha 5 - Košíře

15 790 000 Kč

167 979 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Žitomírská 639/1, Praha 10 - Vršovice

8 290 000 Kč

159 423 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 112.5 m²Prodej bytu 5+1 112.5 m²
Prodej bytu 5+1 112.5 m²
Prodej bytu 5+1 112.5 m²

Prodej bytu 5+1 112.5 m²

Uherská , Praha 9

10 500 000 Kč

93 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Steinerova , Praha 4

10 490 000 Kč

174 833 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 91 m²Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²

Prodej bytu 3+kk 91 m²

Škrábkových, Praha

14 990 000 Kč

164 725 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

6 790 000 Kč

128 113 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Fryšták, okres Zlín

6 690 000 Kč

117 368 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

5 870 000 Kč

73 375 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej bytu 3+1 119 m²Prodej bytu 3+1 119 m²
Prodej bytu 3+1 119 m²
Prodej bytu 3+1 119 m²

Prodej bytu 3+1 119 m²

Nábřeží, Olomouc

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

67 143 Kč/m2

1...596061...95

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 817 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické