Kontakt

Byty na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

951 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 102 m²Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²

Prodej bytu 4+1 102 m²

Jáchymovská 129/59, Karlovy Vary - Bohatice

5 499 000 Kč

53 912 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 827 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Na Dědince 515/12, Praha 8 - Libeň

5 100 000 Kč

188 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Denemark
Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Realitní makléř: Jaroslav Denemark

Jaroslav Denemark

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

8 590 000 Kč

8 249 000 Kč

179 326 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Malkovského 948, Praha 18 - Letňany

10 500 000 Kč

169 355 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Malkovského 592, Praha 18 - Letňany

8 990 000 Kč

8 590 000 Kč

116 081 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

5 490 000 Kč

211 154 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 92 m²Prodej bytu 4+1 92 m²
Prodej bytu 4+1 92 m²
Prodej bytu 4+1 92 m²

Prodej bytu 4+1 92 m²

Příčná 333/12, Karlovy Vary - Stará Role

6 300 000 Kč

68 478 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Sokolská třída 2442/40, Ostrava - Moravská Ostrava

6 500 000 Kč

86 667 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 57 m²Prodej bytu 3+1 57 m²
Prodej bytu 3+1 57 m²
Prodej bytu 3+1 57 m²

Prodej bytu 3+1 57 m²

Lidmily Malé 822, Pardubice - Studánka

5 974 000 Kč

5 674 000 Kč

99 544 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 54 m²Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²

Prodej bytu 3+1 54 m²

Dubrovnická 1059/1, Praha 5 - Košíře

7 790 000 Kč

144 259 Kč/m2

1...676869...96

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 827 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické