Kontakt

Byty na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

957 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 86 m²Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²

Prodej bytu 4+1 86 m²

K. Chocholy 1257/17, České Budějovice 2

6 490 000 Kč

5 990 000 Kč

69 651 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 821 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 5+1 200 m²Prodej bytu 5+1 200 m²
Prodej bytu 5+1 200 m²
Prodej bytu 5+1 200 m²

Prodej bytu 5+1 200 m²

Janovského 1116/10, Praha 7 - Holešovice

34 000 000 Kč

170 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 4+1 103 m²Prodej bytu 4+1 103 m²
Prodej bytu 4+1 103 m²
Prodej bytu 4+1 103 m²

Prodej bytu 4+1 103 m²

Vyšehradská 718/10, Karlovy Vary

5 350 000 Kč

51 942 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 81 m²Prodej bytu 2+1 81 m²
Prodej bytu 2+1 81 m²
Prodej bytu 2+1 81 m²

Prodej bytu 2+1 81 m²

Praha 8 - Libeň, okres území Hlavního města Prahy

12 150 000 Kč

150 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Luční 836, Ostrov

5 500 000 Kč

70 513 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej bytu 4+kk 98 m²Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²

Prodej bytu 4+kk 98 m²

Švejcarovo náměstí, Praha

15 240 000 Kč

155 510 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej bytu 1+kk 70 m²Prodej bytu 1+kk 70 m²
Prodej bytu 1+kk 70 m²
Prodej bytu 1+kk 70 m²

Prodej bytu 1+kk 70 m²

Hrabovská 940/10, Praha 14 - Hostavice

7 950 000 Kč

7 400 000 Kč

105 714 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Krausova, Letňany, Praha

6 440 000 Kč

143 111 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 97 m²Prodej bytu 4+1 97 m²
Prodej bytu 4+1 97 m²
Prodej bytu 4+1 97 m²

Prodej bytu 4+1 97 m²

Vojtěcha Lanny 3269, Kladno

8 730 000 Kč

8 290 000 Kč

85 464 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 115 m²Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²

Prodej bytu 3+kk 115 m²

Pod Kotlaskou 555, Praha

13 330 000 Kč

12 990 000 Kč

112 957 Kč/m2

1...717273...96

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 821 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické