Kontakt

Byty na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

949 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 98 m²Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²

Prodej bytu 3+1 98 m²

Na Kleovce 2546/5, Praha 2 - Vinohrady

24 500 000 Kč

250 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 735 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Sadová 959/36, Karlovy Vary

5 500 000 Kč

5 025 000 Kč

102 551 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 81.1 m²Prodej bytu 2+1 81.1 m²
Prodej bytu 2+1 81.1 m²
Prodej bytu 2+1 81.1 m²

Prodej bytu 2+1 81.1 m²

Marie Pomocné 743/40, Litoměřice - Předměstí

5 390 000 Kč

66 461 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Černá v Pošumaví, okres Český Krumlov

5 449 000 Kč

165 121 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Petřín, Karlovy Vary

6 800 000 Kč

97 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 104 m²Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²

Prodej bytu 3+1 104 m²

Jiráskova, Karlovy Vary

5 500 000 Kč

52 885 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 84 m²Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²

Prodej bytu 3+1 84 m²

Novákových, Praha

13 385 000 Kč

159 345 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 184 m²Prodej bytu 2+kk 184 m²
Prodej bytu 2+kk 184 m²
Prodej bytu 2+kk 184 m²

Prodej bytu 2+kk 184 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

7 490 000 Kč

40 707 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Holubí 1237/5, Praha - Suchdol

12 950 000 Kč

156 024 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 105 m²Prodej bytu 4+1 105 m²
Prodej bytu 4+1 105 m²
Prodej bytu 4+1 105 m²

Prodej bytu 4+1 105 m²

Kly, okres Mělník

6 950 000 Kč

6 500 000 Kč

61 905 Kč/m2

1...767778...95

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 735 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické