Kontakt

Byty na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

956 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Za zahradami 389/13, Praha - Dolní Měcholupy

13 800 000 Kč

162 353 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 817 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 120 m²Prodej bytu 4+1 120 m²
Prodej bytu 4+1 120 m²
Prodej bytu 4+1 120 m²

Prodej bytu 4+1 120 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

5 900 000 Kč

5 490 000 Kč

45 750 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Letovská 554, Praha 18 - Letňany

9 249 000 Kč

8 950 000 Kč

126 056 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Slezská, Opava

6 500 000 Kč

91 549 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Mokřany 4, Velké Popovice

7 149 000 Kč

123 259 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Strašnická, Praha

7 338 800 Kč

7 289 190 Kč

182 230 Kč/m2

Prodej atypického bytu 160 m²Prodej atypického bytu 160 m²
Prodej atypického bytu 160 m²
Prodej atypického bytu 160 m²

Prodej atypického bytu 160 m²

Nerudova 2772, Pardubice - Zelené Předměstí

15 800 000 Kč

98 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 4+kk 75 m²Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²

Prodej bytu 4+kk 75 m²

Horní 107, Hůry

5 260 000 Kč

5 230 000 Kč

69 733 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej bytu 4+kk 82 m²Prodej bytu 4+kk 82 m²
Prodej bytu 4+kk 82 m²
Prodej bytu 4+kk 82 m²

Prodej bytu 4+kk 82 m²

Ke stadionu 945/42, Praha - Čakovice

10 750 000 Kč

131 098 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej bytu 3+1 99 m²Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²

Prodej bytu 3+1 99 m²

Bulharská 1459, Pardubice - Bílé Předměstí

9 200 000 Kč

92 929 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
1...848586...96

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 817 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické