Kontakt

Byty na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

956 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Havlíčkovo náměstí 112/4, Praha 3 - Žižkov

8 499 000 Kč

197 651 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 820 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Jižní 333/17, Olomouc - Slavonín

5 890 000 Kč

78 533 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Biskupská, Ostrava

12 696 544 Kč

139 216 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Pospíšilova, Hradec Králové

5 490 000 Kč

5 190 000 Kč

101 765 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

K Dražejovu, Strakonice

8 295 000 Kč

99 940 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Milevská 2094, Praha

24 000 000 Kč

480 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Vranovská 74/31, Brno - Zábrdovice

6 290 000 Kč

110 351 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Charbulova 337/145, Brno - Černovice

8 990 000 Kč

119 867 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Zelenohorská, Praha

6 750 000 Kč

156 977 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej bytu 4+1 115 m²Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²

Prodej bytu 4+1 115 m²

Korunní 1024/28, Ostrava - Mariánské Hory

5 690 000 Kč

49 478 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
1...8910...96

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 820 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické