Kontakt

Byty na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

577 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Družstevní 1378/7, Praha 4 - Nusle

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

170 227 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 885 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 98 m²Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²

Prodej bytu 3+kk 98 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

15 619 000 Kč

159 378 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Náměstí Emila Kolbena 460, Strančice

8 300 000 Kč

133 871 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 98 m²Prodej bytu 2+kk 98 m²
Prodej bytu 2+kk 98 m²
Prodej bytu 2+kk 98 m²

Prodej bytu 2+kk 98 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

15 619 000 Kč

159 378 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 90 m²Prodej bytu 3+kk 90 m²
Prodej bytu 3+kk 90 m²
Prodej bytu 3+kk 90 m²

Prodej bytu 3+kk 90 m²

Meduňková 832/13, Praha - Kolovraty

11 900 000 Kč

132 222 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 116 m²Prodej bytu 4+kk 116 m²
Prodej bytu 4+kk 116 m²
Prodej bytu 4+kk 116 m²

Prodej bytu 4+kk 116 m²

Skloněná 921/7, Praha 9 - Vysočany

15 500 000 Kč

133 621 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Škrábkových, Praha

11 990 000 Kč

149 875 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Černokostelecká 1152/70, Praha 10 - Strašnice

7 700 000 Kč

160 417 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Strančická 3506, Praha

15 790 000 Kč

210 533 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Trnkovo náměstí 1112/1, Praha 5 - Hlubočepy

7 045 248 Kč

156 561 Kč/m2

1...111213...58

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 885 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické