Kontakt

Byty na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

593 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 93 m²Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²

Prodej bytu 4+kk 93 m²

Pod Nivami, Zlín

11 999 000 Kč

129 022 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 876 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Vlašská 330/24, Praha 1 - Malá Strana

15 890 000 Kč

294 259 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 112 m²Prodej bytu 3+kk 112 m²
Prodej bytu 3+kk 112 m²
Prodej bytu 3+kk 112 m²

Prodej bytu 3+kk 112 m²

Pod Zámkem, Břeclav

12 363 680 Kč

110 390 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 2+kk 94 m²Prodej bytu 2+kk 94 m²
Prodej bytu 2+kk 94 m²
Prodej bytu 2+kk 94 m²

Prodej bytu 2+kk 94 m²

Pod Zámkem, Břeclav

10 112 480 Kč

107 580 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Javorná 8, Čachrov

7 490 000 Kč

115 231 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 119 m²Prodej bytu 5+kk 119 m²
Prodej bytu 5+kk 119 m²
Prodej bytu 5+kk 119 m²

Prodej bytu 5+kk 119 m²

Pasecká 511, Praha - Hostavice

16 990 000 Kč

142 773 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Bulhary 183, Bulhary

7 890 108 Kč

112 716 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 92 m²Prodej bytu 4+1 92 m²
Prodej bytu 4+1 92 m²
Prodej bytu 4+1 92 m²

Prodej bytu 4+1 92 m²

Praha, okres Praha 5

11 850 000 Kč

11 250 000 Kč

122 283 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 147 m²Prodej bytu 3+1 147 m²
Prodej bytu 3+1 147 m²
Prodej bytu 3+1 147 m²

Prodej bytu 3+1 147 m²

Anglická 116/9, Mariánské Lázně

8 300 000 Kč

7 798 000 Kč

53 048 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 81 m²Prodej bytu 2+kk 81 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m²

Prodej bytu 2+kk 81 m²

K Dražejovu, Strakonice

7 874 000 Kč

97 210 Kč/m2

1...57585960

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 876 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické