Kontakt

Byty na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

462 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 81 m²Prodej bytu 4+kk 81 m²
Prodej bytu 4+kk 81 m²
Prodej bytu 4+kk 81 m²

Prodej bytu 4+kk 81 m²

Bělčická, Praha

8 600 000 Kč

106 173 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 104 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 91 m²Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²

Prodej bytu 3+1 91 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

8 499 000 Kč

93 396 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Branická 1280/159, Praha 4 - Braník

11 400 000 Kč

154 054 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 2+kk 67 m²Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²

Prodej bytu 2+kk 67 m²

5. května 1059/17, Praha 4 - Nusle

8 450 000 Kč

126 119 Kč/m2

Realitní makléř: Vanda Vlašánková
Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet
Realitní makléř: Vanda Vlašánková

Vanda Vlašánková

4.7

Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet
Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Děčínská 467/9, Praha 9 - Střížkov

9 790 000 Kč

127 143 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 3+kk 107 m²Prodej bytu 3+kk 107 m²
Prodej bytu 3+kk 107 m²
Prodej bytu 3+kk 107 m²

Prodej bytu 3+kk 107 m²

Pavlovická, Liberec

11 300 000 Kč

105 607 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Musílkova 1338/4, Praha 5 - Košíře

12 700 000 Kč

192 424 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Pod Harfou, Praha

11 900 000 Kč

148 750 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70.2 m²Prodej bytu 3+1 70.2 m²
Prodej bytu 3+1 70.2 m²
Prodej bytu 3+1 70.2 m²

Prodej bytu 3+1 70.2 m²

Heranova 1545/8, Praha 13 - Stodůlky

8 500 000 Kč

121 083 Kč/m2

Prodej bytu 2+kkProdej bytu 2+kk
Prodej bytu 2+kk
Prodej bytu 2+kk

Prodej bytu 2+kk

Veleslavínská, Veleslavín, Praha

8 240 000 Kč

1...262728...47

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 104 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické