Kontakt

Byty na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

452 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Černodolská 1034/3, Praha - Dolní Počernice

8 213 898 Kč

132 482 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 091 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 110 m²Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²

Prodej bytu 3+1 110 m²

Divadelní, Karlovy Vary

9 000 000 Kč

81 818 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Topolová, Záběhlice, Praha

8 300 000 Kč

118 571 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Vitošská, Praha

10 999 000 Kč

10 450 000 Kč

139 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 95 m²Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²

Prodej bytu 3+kk 95 m²

Tuhaň, okres Mělník

9 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej bytu 3+1 98 m²Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²

Prodej bytu 3+1 98 m²

Na Kleovce 2546/5, Praha 2 - Vinohrady

24 500 000 Kč

250 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 3+1 84 m²Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²

Prodej bytu 3+1 84 m²

Novákových, Praha

13 385 000 Kč

159 345 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Hartigova 2616/240, Praha 3 - Žižkov

10 490 000 Kč

9 740 000 Kč

139 143 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Holubí 1237/5, Praha - Suchdol

12 950 000 Kč

156 024 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 117 m²Prodej bytu 3+kk 117 m²
Prodej bytu 3+kk 117 m²
Prodej bytu 3+kk 117 m²

Prodej bytu 3+kk 117 m²

Masarykova, Luhačovice

13 950 000 Kč

119 231 Kč/m2

1...343536...46

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 091 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické