Kontakt

Byty na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

336 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 149 m²Prodej bytu 4+kk 149 m²
Prodej bytu 4+kk 149 m²
Prodej bytu 4+kk 149 m²

Prodej bytu 4+kk 149 m²

Sedlec, okres Praha-východ

16 950 000 Kč

113 758 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 424 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 78 m²Prodej bytu 2+kk 78 m²
Prodej bytu 2+kk 78 m²
Prodej bytu 2+kk 78 m²

Prodej bytu 2+kk 78 m²

Černý Důl, okres Trutnov

9 980 000 Kč

9 480 000 Kč

121 538 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Šámalova 1822/12, Brno - Židenice

10 900 000 Kč

9 250 000 Kč

159 483 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Malešická 2855/2b, Praha 3 - Žižkov

11 699 000 Kč

11 550 000 Kč

199 138 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 106 m²Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²

Prodej bytu 3+kk 106 m²

Sochařská 333/2, Praha 7 - Bubeneč

19 999 000 Kč

18 500 000 Kč

174 528 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Sobí, Praha

11 999 900 Kč

11 900 000 Kč

152 564 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64.8 m²Prodej bytu 2+kk 64.8 m²
Prodej bytu 2+kk 64.8 m²
Prodej bytu 2+kk 64.8 m²

Prodej bytu 2+kk 64.8 m²

Biskupská, Ostrava

10 563 840 Kč

163 022 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 105 m²Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²

Prodej bytu 3+kk 105 m²

Praha, okres Praha 5

20 500 000 Kč

20 399 000 Kč

194 276 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 100 m²Prodej bytu 4+1 100 m²
Prodej bytu 4+1 100 m²
Prodej bytu 4+1 100 m²

Prodej bytu 4+1 100 m²

Bubenská 1159/15, Praha 7 - Holešovice

14 777 000 Kč

13 990 000 Kč

139 900 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 138 m²Prodej bytu 4+kk 138 m²
Prodej bytu 4+kk 138 m²
Prodej bytu 4+kk 138 m²

Prodej bytu 4+kk 138 m²

Nováčkova 1555/76, Brno - Husovice

10 800 000 Kč

9 850 000 Kč

71 377 Kč/m2

1...141516...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 424 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické