Kontakt

Byty na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

334 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 110 m²Prodej bytu 3+kk 110 m²
Prodej bytu 3+kk 110 m²
Prodej bytu 3+kk 110 m²

Prodej bytu 3+kk 110 m²

Sportovní 1265/4, Praha 10 - Vršovice

12 590 000 Kč

114 455 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 396 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Dejvická 188/6, Praha 6 - Dejvice

9 797 000 Kč

9 500 000 Kč

166 667 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Bratislavská 1487/7, Praha 15 - Hostivař

12 500 000 Kč

12 150 000 Kč

148 171 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Malkovského 948, Praha 18 - Letňany

10 500 000 Kč

169 355 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 102 m²Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²

Prodej bytu 3+kk 102 m²

Říčany, okres Praha-východ

13 500 000 Kč

12 900 000 Kč

126 471 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 118.3 m²Prodej bytu 3+kk 118.3 m²
Prodej bytu 3+kk 118.3 m²
Prodej bytu 3+kk 118.3 m²

Prodej bytu 3+kk 118.3 m²

U hranic 3221/16, Praha 10 - Strašnice

17 990 000 Kč

152 071 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 95 m²Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²

Prodej bytu 4+kk 95 m²

Bulharská 1401/38, Praha 10 - Vršovice

12 980 000 Kč

12 497 000 Kč

131 547 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Plzeňská, Praha

9 900 000 Kč

180 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

K Beranovu 1192/19, Praha - Dolní Chabry

9 690 000 Kč

153 810 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej bytu 3+kk 114 m²Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²

Prodej bytu 3+kk 114 m²

Rakovecká 1068/71, Brno - Bystrc

10 490 000 Kč

9 990 000 Kč

87 632 Kč/m2

1...222324...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 396 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické