Kontakt

Byty na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

334 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 89 m²Prodej bytu 4+kk 89 m²
Prodej bytu 4+kk 89 m²
Prodej bytu 4+kk 89 m²

Prodej bytu 4+kk 89 m²

Choceradská 3362/2, Praha 4 - Záběhlice

14 000 000 Kč

13 650 000 Kč

153 371 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 396 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 135 m²Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²

Prodej bytu 4+1 135 m²

Erbenova, Brno

17 500 000 Kč

129 630 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Bassova 1019/4, Praha 9 - Vysočany

10 790 000 Kč

224 792 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Pod Harfou 1049/17, Praha 9 - Vysočany

10 500 000 Kč

190 909 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 160 m²Prodej bytu 5+kk 160 m²
Prodej bytu 5+kk 160 m²
Prodej bytu 5+kk 160 m²

Prodej bytu 5+kk 160 m²

Černý Vůl 617, Statenice

12 990 000 Kč

81 188 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Horáčkova 1208, Praha

10 990 000 Kč

9 500 000 Kč

153 226 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 110 m²Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²

Prodej bytu 3+1 110 m²

Divadelní, Karlovy Vary

9 000 000 Kč

81 818 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Vitošská, Praha

10 999 000 Kč

10 450 000 Kč

139 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 95 m²Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²

Prodej bytu 3+kk 95 m²

Tuhaň, okres Mělník

9 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej bytu 3+kk 89 m²Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²

Prodej bytu 3+kk 89 m²

V Třešňovce, Praha

15 800 000 Kč

177 528 Kč/m2

1...242526...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 396 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické