Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

36 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 90 m²Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²

Prodej bytu 4+1 90 m²

Pod Parkem, Dalovice

8 810 000 Kč

97 889 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 141 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Hornická, Abertamy

5 300 000 Kč

71 622 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 105 m²Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²

Prodej bytu 3+kk 105 m²

Pod Jelením skokem 2109/36, Karlovy Vary

8 990 000 Kč

8 100 000 Kč

77 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 91 m²Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²

Prodej bytu 3+kk 91 m²

nábřeží Jana Palacha, Karlovy Vary

6 100 000 Kč

6 080 000 Kč

66 813 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 120 m²Prodej bytu 4+kk 120 m²
Prodej bytu 4+kk 120 m²
Prodej bytu 4+kk 120 m²

Prodej bytu 4+kk 120 m²

Lad. Koubka, Karlovy Vary

5 450 000 Kč

45 417 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Blahoslavova, Karlovy Vary

6 500 000 Kč

73 864 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 99 m²Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²

Prodej bytu 3+kk 99 m²

Šumavská, Karlovy Vary

7 990 000 Kč

80 707 Kč/m2

Prodej atypického bytu 75 m²Prodej atypického bytu 75 m²
Prodej atypického bytu 75 m²
Prodej atypického bytu 75 m²

Prodej atypického bytu 75 m²

Mattoniho nábřeží 351/82, Karlovy Vary - Drahovice

6 200 000 Kč

82 667 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej bytu 4+1 146 m²Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²

Prodej bytu 4+1 146 m²

Wolkerova 1512/4, Karlovy Vary

5 590 000 Kč

38 288 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 4+1 102 m²Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²

Prodej bytu 4+1 102 m²

Jáchymovská 129/59, Karlovy Vary - Bohatice

5 499 000 Kč

53 912 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 141 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické