Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

15 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 84 m²Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²

Prodej bytu 3+1 84 m²

Bukovany 86, Bukovany

1 899 000 Kč

22 607 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 59 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Vítězná 828, Hranice

1 390 000 Kč

27 800 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej bytu 1+kk 18 m²Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²

Prodej bytu 1+kk 18 m²

Fibichova, Karlovy Vary

1 999 999 Kč

111 111 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Vintířov, okres Sokolov

1 699 900 Kč

24 636 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Sídliště 619, Rotava

889 000 Kč

24 694 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 1+1 56 m²Prodej bytu 1+1 56 m²
Prodej bytu 1+1 56 m²
Prodej bytu 1+1 56 m²

Prodej bytu 1+1 56 m²

Slovanská 1628/16, Aš

1 999 999 Kč

35 714 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Neumannova 2628/20, Aš

1 400 000 Kč

35 897 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 70 m²Prodej bytu 4+1 70 m²
Prodej bytu 4+1 70 m²
Prodej bytu 4+1 70 m²

Prodej bytu 4+1 70 m²

Sídliště 637, Rotava

1 500 000 Kč

21 429 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 18 m²Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²

Prodej bytu 1+kk 18 m²

Fibichova, Karlovy Vary

1 950 000 Kč

1 799 999 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej bytu 3+1 60 m²Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²

Prodej bytu 3+1 60 m²

Sídliště 649, Rotava

1 900 000 Kč

31 667 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 59 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické