Kontakt

Byty na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

126 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Neumannova 2628/20, Aš

1 400 000 Kč

35 897 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 434 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Dukelských hrdinů 281, Krupka - Maršov

850 000 Kč

21 795 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 24 m²Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²

Prodej bytu 1+1 24 m²

Luh, Vsetín

1 990 000 Kč

82 917 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Kunov 76, Nové Heřminovy

1 999 000 Kč

1 990 000 Kč

26 184 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Čsl. partyzánů, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Děčín

1 690 000 Kč

39 394 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Čsl. partyzánů, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Děčín

1 790 000 Kč

41 725 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 70 m²Prodej bytu 4+1 70 m²
Prodej bytu 4+1 70 m²
Prodej bytu 4+1 70 m²

Prodej bytu 4+1 70 m²

Sídliště 637, Rotava

1 500 000 Kč

21 429 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Karla Čapka 243, Krupka - Maršov

1 499 999 Kč

22 059 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Honzíkova, Praha

2 490 000 Kč

1 990 000 Kč

45 227 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Hynčice 203, Město Albrechtice

1 690 000 Kč

52 813 Kč/m2

1...567...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 434 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické