Kontakt

Byty na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

126 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

203, Město Albrechtice

1 390 000 Kč

63 182 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 430 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 55 m²Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²

Prodej bytu 3+1 55 m²

Masarykova třída, Orlová

1 870 000 Kč

1 690 000 Kč

30 727 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Krupka, okres Teplice

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

18 889 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Jana Kubelíka, Most

2 100 000 Kč

1 999 900 Kč

49 998 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Růžová 367/7, Děčín III-Staré Město

2 200 000 Kč

2 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Okružní, Český Těšín

1 470 000 Kč

50 690 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 36 m²Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²

Prodej bytu 2+kk 36 m²

náměstí Jana Karafiáta 82, Jimramov

2 590 000 Kč

1 800 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Na Výsluní, Orlová

1 550 000 Kč

1 350 000 Kč

40 909 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Velké Heraltice, okres Opava

2 190 000 Kč

1 490 000 Kč

20 694 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Teplická, Teplické Předměstí, Bílina

2 100 000 Kč

1 950 000 Kč

30 000 Kč/m2

1...678...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 430 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické