Kontakt

Byty na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

1 028 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 62 m²Prodej bytu 4+kk 62 m²
Prodej bytu 4+kk 62 m²
Prodej bytu 4+kk 62 m²

Prodej bytu 4+kk 62 m²

Kamenický Šenov, Česká Lípa

2 145 200 Kč

34 600 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 687 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 107.6 m²Prodej bytu 4+1 107.6 m²
Prodej bytu 4+1 107.6 m²
Prodej bytu 4+1 107.6 m²

Prodej bytu 4+1 107.6 m²

Sv. Čecha 3119/18, Hodonín

4 749 000 Kč

4 600 000 Kč

42 751 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 1+kk 43 m²Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²

Prodej bytu 1+kk 43 m²

Polní 905, Liberec

4 910 653 Kč

114 201 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Jizerská, Ústí nad Labem

2 800 000 Kč

42 424 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Gončarovova 1508/2, Ostrava - Zábřeh

4 900 000 Kč

4 700 000 Kč

52 809 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Šrámkova, Havířov

3 290 000 Kč

48 382 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 45 m²Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²

Prodej bytu 2+1 45 m²

Na Valtické 685/52, Břeclav - Charvátská Nová Ves

2 740 000 Kč

60 889 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 57.4 m²Prodej bytu 3+kk 57.4 m²
Prodej bytu 3+kk 57.4 m²
Prodej bytu 3+kk 57.4 m²

Prodej bytu 3+kk 57.4 m²

Karla Hynka Máchy, Frýdek-Místek

3 990 000 Kč

69 512 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Fintajslova 2339/43, Břeclav

2 940 000 Kč

51 579 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 35.96 m²Prodej bytu 1+1 35.96 m²
Prodej bytu 1+1 35.96 m²
Prodej bytu 1+1 35.96 m²

Prodej bytu 1+1 35.96 m²

Horní, Ostrava

1 890 000 Kč

52 558 Kč/m2

1...99100101...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 687 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické